Pozornost je energie...přitahujeme si do života to, na co se soustředíme.
Je na nás, čemu onu energii dáváme

V čem vám pomůže řízená meditace ?

  • -najdete respekt sami k sobě
  • -uvolníte své tělo
  • -uvolníte svou mysl, odpoutáte své myšlenky od běžných starostí
  • -vrátíte svou pozornost sami k sobě
  • -ujasníte si, co opravdu chcete
  • -ujasníte si, zda je váš záměr v souladu s vaší podstatou
  • -váš záměr, který je v souladu, se bude zhmotňovat
  • -snížíte si krevní tlak
  • -nastartujete regenerační procesy ve vašem těle
  • - a další benefity

Jaké výhody ti meditace může přinést ?

Uvolní tvoje tělo

Díky uvolnění umožníme tělu odpočívat

Uklidní tvoji mysl

Díky uvolnění těla, umožníš i své mysli najít rovnováhu. Oprostit se od starostí a jen tak být. Vnímat momentální okamžik a plně jej využívat k regeneraci

Načerpáš energii

Dobíjíš si své energetické rezervy. I pouhá 5 minutová meditace ti přinese osvěžení a mentální regeneraci.

Dokážeš nahlížet na potíže s lepším náhledem

V klidu budeš umět řešit i některé emočně vypjaté situace.

Budeš umět využít svých vlastních sil k regeneraci a sebeléčbě

Vliv meditace na zdraví je neodmyslitelný. I lékaři si čím dál více uvědomují vztah emocí a nemocí. Pravidelná meditace má vliv na snížení krevního tlaku, zpomalení rytmu srdce, snížení rizika cévních onemocnění. Doktor Carl Simonton využíval meditačních technik s vizualizacemi k úspěšnému léčení svých pacientů z nejrůznějších nemocí.

Pomocí meditace dokážeš překonávat deprese, úzkosti i nespavost

V životě zažíváme někdy stavy nepohody, duševní prázdnoty, strachu a nevíme, z čeho to pramení. Neumíme bojovat proti něčemu, jehož příčinu neznáme. Meditace nám umožňuje nahlédnout do naší vlastní podstaty, vidět své skutečné touhy a skrytá přání. Naučíme-li se konat v souladu sami se sebou, pak nás deprese a úzkosti opouštějí.

↓↓↓↓↓↓↓

Kdysi mne postihly panické ataky spojené s úzkostí a nespavostí. Tehdy jsem se seznámila s autogenním tréninkem.

Díky AUTOGENNÍMU TRÉNINKU u mě došlo ke zklidnění a při úzkostných myšlenkách jsem si dokázala sama navodit stav, kdy jsem se od těchto tíživých myšlenek odpoutala a dokázala relaxovat. Autogenní trénink mi pomohl tak, že jsem dokázala uvolnit své tělo a soustředit se na něj, aniž bych se soustředila na myšlenky, které mou nespavost a úzkosti podporovaly.

Jelikož jsem měla tehdy tyto dobré výsledky a viděla sama na sobě efekt těchto relaxačních technik, začala jsem se později jimi hlouběji zabývat.

Meditační a relaxační techniky jsem ale především ocenila v době,  kdy mi nebylo úplně do skoku . Více o tom píši zde.

Meditace se stala od té doby  mou denní aktivitou. Začala jsem si vizualizovat proces uzdravování a postupně se začalo moje zdraví zlepšovat.  Meditace, vizualizace, relaxační cvičení - to vše je podle mě důležitou součástí při cestě za zdravím fyzickým a duševním.

Je pro mne CESTOU K SOBĚ a k jednotě DUŠE i TĚLA.

Meditace klidu a míru

Co řekli o mých relaxacích...

Od paní Ireny jsem si stáhl autogenní trénink. Sice jsem ho znal z doby, kdy mne ho učila moje psycholožka,ale už jsem si ho nepamatoval. Občas mám potíže se spaním, tak jsem si začal hledat, kde bych mohl autogenní trénink stáhnout. Našel jsem paní Irenu. Její podání tréninku se mi velice líbí, má moc příjemný hlas, hudba je nevtíravá a vždy, když si ho pustím, velice rychle ze mne spadne všechno napětí.
KamilIT specialista
Dobry den, chtela bych podekovat za autogenni trenink, ktery sdilite na youtube. Po hodne dlouhem narocnem stresovem obdobi u me propukla uzkostna porucha a byl mi doporucen prave autogenni trenink. Vas hlas je velice prijemny, jediny, ktery mi je skutecne prijemny poslouchat denne. I ostatni Vase prispevky jsou skvele. Moc za ne dekuji.
T.Kopecká
Autogenní trénink je výborný. Mohu ho doporučovat laikům k autoterapii.Zvládnou ho skutečně i pacienti se sníženou schopnosti koncentrace. Je to usnadnění pro mé pacienty. Profesně velmi dobře zpracováno. Mohu doporučit i jako výukový materiál. Relaxace jsou výborně odborné zpracovány. Lze využít k samoléčbě.
PhDr.Michaela Prokešová,Ph.D. Integrační fyzioterapie
Irenko, děkuji moc za autogenní relaxaci, je nádherná. Tak příjemný hlas. Trápím se občas s tím, že nemůžu usnout, proto musím napsat, že tak báječně jsem snad nikdy neusínala. Vaši relaxaci mám nastavenou v přehrávači, dám si to na noční stole a usnu dřív, než relaxace skončí.
Alena V.účetní
Opravdu nádhera,pouštím si ho občas aj 2 krát denně a funguje na mě úplně skvěle 😊😘 Zkoušela jsem vše možné a až toto mě dokázalo dát do klidu 😘😊
Lena Cabakova
Na doporučení syna jsem produkt vyzkoušel na You Tube. Mě a hlavně manželce vyhovoval příjemný hlas průvodkyně, vhodně zvolený hudební doprovod. Autogenní trénink mi přinesl uklidnění, uvolnění, manželce se zmírnily potíže s usínáním a je na rozdíl ode mě schopná se poddat prožitku (těžké končetiny, teplo, nejde jí zatím ještě chladné čelo). Snažím se ji následovat, věřím, že se do toho též časem dostanu.
Ladislav
Web je velmi krásný, ráda si pročítám články v blogu. Mám ráda vaše relaxace, meditace, imaginace. Hlavně Autogenni trening a pomohla mi imaginace Rozcestí úspěchu. Určitě bych vaše relaxace doporučila lidem, kteří prochází nějakým těžkým obdobím, hůře se jim usína či si chtějí odpočinout. Z paní Ireny vyzařuje velká citlivost, empatie k ostatním.
Aneta

Chcete mi napsat zpětnou vazbu?

Budu moc ráda, když mi dáte vědět, co se vám se mnou líbilo, i naopak, v čem mám rezervu. 

Jen zpětná vazba od vás mi pomůže se zlepšovat. 

V referenci budu uvádět vaše jméno a povolání, podle pravidel, která si budete přát. Máte-li webovou stránku, můžete ji tímto způsobem i propagovat, když ji napíšete k vaší referenci. 

Chcete-li mi zanechat zprávu, nebo referenci k některým mým produktům, budu moc ráda, když tak učiníte zde pomocí formuláře na této stránce:

Chci ti dát zpětnou vazbu Ireno

Kontakt

E-mail

info@irenahajkova.cz

Facebook

Irena Hájková - kouč a terapeut

Instagram

Irenahajkovakoucaterapeut

Youtube

IrenaHajkováterapeutakouc

Twitter

HajkovaIrena