Všechno je ve vaší mysli

 

Začněte své potíže  účinně řešit a přestaňte se trápit. Vyřešte je jednou pro vždy. 

Díky sezení se mnou získáte mnoho nových pohledů a AHA momentů. 

Tyto pohledy vám nebudu nabízet já, ale vaše vlastní nitro. 

Všechny odpovědi na vaše otázky, všechna řešení vašich starostí... to vše již máte uvnitř sebe. 

Pomůžu vám je jen najít a zvědomit. 

 

Těším se na vás.

 

Irena Hájková

REFERENCE

Co o mně řekli

Všechny reakce jsou reakcemi získanými písemnou cestou od vás, kteří jste byli spokojeni s mou relaxací, meditací, konzultací a dostalo se vám ode mne něčeho, o čem vám stojí za to, napsat i druhým.

Chci, abyste věděli, že si toho velice vážím a zveřejňuji jen to, co mi dovolíte . A pod takovým nickem, se kterým souhlasíte. Budete-li chtít některé své hodnocení kdykoliv později stáhnout, napište mi. 

Zároveň bych chtěla, abyste věděli, že to, že byl nějaký člověk spokojen, neznamená, že musíte být 100% spokojeni i Vy.  Všichni jsme lidé a nemůžeme vyhovovat všem stejně. 

Ráda bych vás ale ujistila, že pro vaši spokojenost a nalezení skrytých sil uvnitř vás samotných, udělám vše, co je v mých silách. 

 

S úctou, 

Irena

S Irenou jsem měla možnost pracovat na odstranění některých mých negativních "pravd", nyní nechápu, proč jsem si jimi kazila náladu tolik let. Ta úleva, když při dalším zatěžkávací zkoušce zjistíte, že už je to pryč a nic vás nesvazuje.Při konzultacích mi pomohla otevřít oči a podívat se na mé starosti z jiného úhlu pohledu a pochopit, proč se mi někdy dějí ty samé věci.
MonikaKadeřnice
Irča je báječná žena a výborná koučka. Moc mi pomohla s odstraněním neužitečných negativních emocí a hlavně díky ní zmizely omezující přesvědčení. Děkuji ti za pomoc. Hanka http://haniccino-lecitelstvi.webnode.cz/
HankaLéčitelka
Ireno, děkuji Vám za čas a váš laskavý nadhled, který jste mi věnovala při konzultacích. Našla jsem vás v období zmatku a úzkostí z toho, že můj život jede po nějaké podivné horské dráze, nic se mi nedařilo. V práci jsem nebyla spokojená, v rodině bylo dusno , zdraví se mi sypalo a já každý večer jsem si říkala, že se něco musí změnit, že to takhle už dál nejde. Narazila jsem pak náhodou na vás. Pomohla jste mi najít zase ztracenou naději. Otevřela jste mi oči a ukázala , kde mám hledat hlavní problém. Díky tomu jsem našla odvahu změnit práci a díky tomu se i mé rodině začalo všem lépe dýchat.
Eva T.
Od paní Ireny jsem si stáhl autogenní trénink. Sice jsem ho znal z doby, kdy mne ho učila moje psycholožka,ale už jsem si ho nepamatoval. Občas mám potíže se spaním, tak jsem si začal hledat, kde bych mohl autogenní trénink stáhnout. Našel jsem paní Irenu. Její podání tréninku se mi velice líbí, má moc příjemný hlas, hudba je nevtíravá a vždy, když si ho pustím, velice rychle ze mne spadne všechno napětí.
KamilIT specialista
Irenko, děkuji moc za autogenní relaxaci, je nádherná. Tak příjemný hlas. Trápím se občas s tím, že nemůžu usnout, proto musím napsat, že tak báječně jsem snad nikdy neusínala. Vaši relaxaci mám nastavenou v přehrávači, dám si to na noční stole a usnu dřív, než relaxace skončí.
Alena V.účetní
Dobry den, chtela bych podekovat za autogenni trenink, ktery sdilite na youtube. Po hodne dlouhem narocnem stresovem obdobi u me propukla uzkostna porucha a byl mi doporucen prave autogenni trenink. Vas hlas je velice prijemny, jediny, ktery mi je skutecne prijemny poslouchat denne. I ostatni Vase prispevky jsou skvele. Moc za ne dekuji.
T. Kopecká
Když jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl se zbavit mých děsivých strachů, našla jsem paní Irenu Hájkovou. Váhala jsem zda si najít někoho, kde budu muset platit, (promiňte za upřímnost) , nebo půjdu na polikliniku Kdysi jsem ale neměla dobrou zkušenost, takže jsem se rozhodla pro Vás. A nelituju. Poctivě jsem cvičila relaxaci, psala jsem si deník a díky tomu, že jste se mnou vše pak probírala jsem zjistila, že moje strachy mají kořeny až v mém dětství. Postupně se mi začalo ulevovat. Upravila jsem si režim dne, mám teď víc času na sebe. Rodina mi říká, že jim rozkvétám před očima. Moc Vám děkuju a budu Vás všude vychvalovat.
Anna Š.
Dobrý den, již před léty jsem narazil na autogenní trénink. Teoreticky jsem to myslím zvládl ;-), ale cítil jsem, že se nedokážu pořádně zklidnit. Teprve, když jsem si poslechl Vaší nahrávku, tak cítím sílu AT. Máte velice příjemný hlas a je pro mne požitkem si vychutnávat zklidnění, které mě AT přináší. Bez Vašeho hlasu by to, ale nebylo ono. Děkuji Vám a děkuji náhodě, že jsem na Vaše stránky, resp. AT na YouTube narazil. S pozdravem A. Rozehnal
Paní Hájkovou jsem kontaktoval s úzkostmi a burn out syndromem. Během terapie jsem lépe pochopil celou záležitost a dokázal se na ni podívat i zvenčí a tím urychlit cestu z potíží. Jako velmi přínosné vnímám to, že na celý problém nejsem sám a v paní Hájkové jsem nalezl člověka, na kterého se můžu s důvěrou obrátit, kdy může být průvodcem při řešení problému. Cítil jsem empatii, porozumění a pochopení.
P.M.
Paní Ireno, děkuji vám za to, co jste pro mne udělala. Našla jsem díky vám cestu jak se zbavit svých úzkostí. Trápily mne tolik let a vlastně nebylo až tak těžké se jich zbavit. Doufám, že už se nevrátí, protože teď už vím, jak se svými myšlenkami, které vlastně za celé mé negativné prožívání všeho mohly, pracovat. Moje dny jsou teď světlejší a už vím, že je možné se všeho toho trápení zbavit. Jen to chce na sobě pracovat.
Sylva

Co Vás při setkání se mnou čeká?

 • Stanovíme si cíl, na kterém budeme pracovat
  Ujasníme si vaši představu, čeho chcete dosáhnout.
 • Najdeme spolu „kámen úrazu“
  Zjistíme, podle jakých vzorců se řídíte a zda jsou stále platné a funkční. V případě, že ne, změníme je na takové, které vám budou ku prospěchu
 • Naslouchám
  Budu vám naslouchat. Poté se budu ptát. Vaše vlastní odpovědi vám budou vodítkem ke zdolání vašich výzev.
 • Nesoudím, nanálepkuju
  Nebudu vás soudit za to, co jste udělali, nebo neudělali.
 • Vše, o čem spolu budeme hovořit, je důvěrné
  Nic z vašeho soukromí neunikne.
 • Budete na sobě pracovat i v době, kdy se neuvidíme
  V době, kdy se neuvidíme, budete moci ve svém podvědomí stále pracovat na svém cíli. Vaše téma bude dále rozvíjeno a ve svém podvědomí budete dělat potřebné kroky k naplnění vašeho cíle. Pomocí drobných, ale účinných seberozvojových nástrojů, které vám předám, budete moci sami dále růst.
 • Najdete řešení uvnitř sebe samotných
  Řešení vašich problémů bude plně ve vašich rukách. Zjistíte, že všechna řešení máte v sobě již dávno obsažená. Jen o nich možná ještě nevíte.

Dáte mi také referenci?

Jen zpětná vazba od vás mi pomůže se zlepšovat. 

V referenci budu uvádět vaše jméno a povolání, podle pravidel, která si budete přát. Máte-li webovou stránku, můžete ji napsat k vaší referenci. 

Chcete-li mi zanechat zprávu, nebo referenci k některým mým produktům, či ke konzultaci, budu moc ráda, když tak učiníte zde pomocí formuláře na této stránce:

Chci ti dát zpětnou vazbu Ireno

Máte dotaz? 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Respektuji vaše soukromí. Řídím se zásadami ochrany osobních údajů. Odesláním souhlasíte se zasíláním novinek a newsletterů. Ochrana osobních údajů
Hodnocení na webu ZnámýTerapeut.cz

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu já, Irena Hájková, zpracovávat pouze za účelem zasílání zpráv se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé mé zprávě.

Více v PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ  OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Co je to KOUČINK

Kdo je KOUČ

Koučink, koučové…dnes jsou to již běžně používaná slova, která ale zavání trochu sportem. Vždyť kouče mívali vždycky jen sportovci.

Jenže:

Dnes je pojem kouč rozšířený. Vzniklo nové povolání pro ty, kteří chápou, že člověk často potřebuje nasměrovat, ukázat kudy jít na křižovatce svých cest a příležitostí, správně se rozhodnout.

Koučové se často rekrutují z těch, kteří už leccos v životě zažili a uvědomili si, že to, zda se v životě, vztazích či v práci cítí šťastní, je jen v jejich vlastních rukách.  Vědí, že není úplně snadné najít jádro problému. Když už člověk to jádro najde, tak často neví, jak tento oříšek rozlousknout využít z něj jen to nejlepší, co bude ku prospěchu.

Kdo je kouč podle Johna Whitmora

„Koučování se stalo globální záležitostí… Popularizace nového termínu vedla bohužel k jeho zneužívání – mnozí manažeři jim zakrývali svoji neochotu nebo neschopnost cokoli měnit na tradičním stylu řízení. Mnoho lidí proto na koučování pohlíží s despektem, chybně ho interpretuje a domnívá se, že se koučování nijak výrazně neodlišuje od dosud používaných metod řízení… Mnoho autokratických vedoucích ani na okamžik nepochybuje, že řídí demokraticky a že koučování používá. Protože tito lidé nemají kolem sebe nikoho, kdo by jim mohl bez obav říci, že tomu tak není, a jejich podřízení se toho nikdy neodváží, nadále setrvávají ve své nevědomosti, zneužívají koučování a nevyužívají schopnosti svých zaměstnanců…

Nezávislý kouč, který sleduje dynamiku týmu a dává pozor na to, aby proces jednání byl efektivní, pomáhá týmu soustředit se na úkol a uvolňuje jeho členům ruce k řešení problémů… Vede manažery k uvažování o svých lidech nikoli na základě výkonu, ale z hlediska jejich potenciálu… Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přijdou.“

John Whitmore: Koučování. Rozvoj osobnosti a zvyšování výkonnosti, Management Press, Praha 2007

Co koučinkem můžete získat?

 • Jiný pohled na vaši situaci
  Díky koučinku můžete získat úplně jiný a osvobozující pohled na svůj problém.
 • Stanovíte svůj cíl
  Najdeme stav, v jakém se chceme nacházet v budoucnu. Najdeme cíl. Jak se chcete cítit, kým chcete být, kterým směrem se máte vydat.
 • Získáte soubor technik a metod, které můžete využít i pro sebekoučink
  Koučink vám nabídne díky souboru metod a technik možnost vidět své obtíže jinak, rozšíří vaše obzory, umožní vám vidět vaši situaci v její plné šíři a tak můžete činit ta správná rozhodnutí pro sebe.
 • Odhalíte, proč je POCIT důležitým ukazatelem toho, zda jdeme správnou cestou
  V koučinku analyzujeme současnou situaci, zjistíte, kde se nacházíte nyní a jak se nyní ve vaší situaci cítíte. POCIT je totiž důležitý ukazatel toho, zda konáte pro sebe, nebo proti sobě
 • Stanovíte své akční kroky
  Stanovíme akční kroky, které je třeba krok za krokem absolvovat, aby bylo cíle dosaženo co nejefektivněji. Věnujeme se jejich pečlivému naplánování, zvážíme všechna PRO a PROTI. Stanovíme druhotný pozitivní zisk, zkontroluje, zda nám naše vytoužená pozice, role, cíl, kterého chceme dosáhnout, stojí za event . ztráty, které z toho můžou plynout.
 • Zjistíte, zda vás může ve vašich akčních krocích něco zaskočit
  Zjistíme, co vám může bránit v tom, abyste si své sny a touhy, cíle, plnili. Často objevíme spoustu vzorců, které vás provázejí jako životní „ pravdy“ .Tyto pravdy je však potřeba prozkoumat. Opravdu jsou to "MOJE" pravdy? Nebo jsou zděděné, předané, či vnucené společností? Pokud nejsou vaše, proč je máte dál vláčet na svých zádech a nechat je ovlivňovat váš život?