Děkuji

Moc si toho, že mi chcete dát zpětnou vazbu, vážím.

Věnujte prosím pár minut vyplnění dotazníku níže.

 

  • Vaše zpětná vazba je pro mne důležitá
    Díky vaší zpětné vazbě mohu vylepšovat své služby. Mohu vylepšovat provedení a směr svých aktivit. Vzhledem k tomu, že spokojenost klienta je pro mne zásadní, bez zpětné vazby se mi špatně pracuje.
  • Díky referenci máte možnost propagovat i váš web a vaši službu
    V místě podpisu zveřejňuji u klientů, kteří souhlasí, i jejich profesi či webovou stránku. Svůj souhlas se zveřejněním můžete vzít kdykoliv zpět. Podpis pod referenci mohu aktualizovat v případě, že vaše profese, či webová stránka již není aktuální.
  • Chráním vaše údaje
    Nezvěřejním nic, co mi nedovolíte zveřejnit. Vyhrazuji si ale také právo zveřejnit jen takové reference, které mohou být přínosem pro ostatní.
E-mail*
Jaký produkt stránek www.irenahajkova.cz hodnotíte?
Jaké jste měli očekávání od produktu / služby, byla očekávání splněna?
Jaký přínos pro vás můj produkt / služba měl?
Doporučili byste můj produkt / službu ?
Dovolíte mi případně vaši referenci zveřejnit na mých stránkách? Pokud ano, jak chcete, abych ji zveřejnila?
Sem slovně zapište (viz výše), jak vás mám pod vaši referenci uvést
Sem slovně napište svůj vzkaz ostatním, svou referenci na můj produkt / službu.

Vaše  reference mohou vypadat například takto:

S Irenou jsem měla možnost pracovat na odstranění některých mých negativních "pravd", nyní nechápu, proč jsem si jimi kazila náladu tolik let. Ta úleva, když při dalším zatěžkávací zkoušce zjistíte, že už je to pryč a nic vás nesvazuje.Při konzultacích mi pomohla otevřít oči a podívat se na mé starosti z jiného úhlu pohledu a pochopit, proč se mi někdy dějí ty samé věci.
Monikakadeřnice
Irča je báječná žena a výborná koučka. Moc mi pomohla s odstraněním neužitečných negativních emocí a hlavně díky ní zmizely omezující přesvědčení. Děkuji ti za pomoc. Hanka http://haniccino-lecitelstvi.webnode.cz/
Hankaléčitelka http://haniccino-lecitelstvi.webnode.cz/
Od paní Ireny jsem si stáhl autogenní trénink. Sice jsem ho znal z doby, kdy mne ho učila moje psycholožka,ale už jsem si ho nepamatoval. Občas mám potíže se spaním, tak jsem si začal hledat, kde bych mohl autogenní trénink stáhnout. Našel jsem paní Irenu. Její podání tréninku se mi velice líbí, má moc příjemný hlas, hudba je nevtíravá a vždy, když si ho pustím, velice rychle ze mne spadne všechno napětí.
KamilIT specialista

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@irenahajkova.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.

Obchodní podmínky

Zásady ochrany osobních údajů